Contact

Yvoor heeft verschillende mogelijkheden om gesprekken te voeren. Wij hebben een eigen praktijk waar je meer dan welkom bent.

In Heerlen hebben wij onze praktijk aan de Jan Campertstraat nummer 5 (voormalige Phillips fabriek).

In Maastricht hebben wij een lokatie op de Europalaan 24 (Aachen Airport).

Voor alle nieuwe aanmeldingen kun je het beste contact opnemen met Yvonne of  Suzanne. Voor nieuwe aanmeldingen vanuit JenS is Yvonne onze contactpersoon. Het is mogelijk dat er door drukte sprake kan zijn van een wachttijd. Yvonne en Suzanne kunnen hier meer informatie over geven.

Voor spoedgevallen in vakanties en na 17.00 uur kunt u bellen met de Crisisdienst Jeugd op telefoonnummer: 043-6045777

Wegens het Corona-virus plannen wij geen fysieke afspraken. Wij zijn twee dagdelen per week van 9:00 uur tot 13:00 uur beschikbaar voor vragen en advies. Zie onderstaand schema welke collega, wanneer beschikbaar is. 

Donderdag 30 april: Michelle Geene, Arno Callemeijn, Maxime Odekerken  en Maxim Bruns (kindercoach). 

 

Het Team van Yvoor:

Yvonne Hanssen

yvonne@yvoor.com

+31 612 66 99 28

Suzanne Haemers

suzannehaemers@yvoor.com

+31 6 14 67 49 79

Orjana Ploemen

orjana@yvoor.com

+31 626 77 62 89

Michelle Geene

michelle@yvoor.com

+31 6 24 50 77 59

Marleen Martens

marleen@yvoor.com

+31 6 18 53 60 36

Maud Delnoij

maud@yvoor.com

+31 6 14 17 17 06

Arno Callemeijn

arno@yvoor.com

+31 6 14 99 67 59

Hans Gerards

hans@yvoor.com

+31 6 14 83 88 71

Edith Souren

edith@yvoor.com

+31 6 14 83 88 74

Maud Buitenwerf

maudbuitenwerf@yvoor.com

+31 6 34 08 53 48

Maxim Bruns

maxim@yvoor.com

+31 6 18 53 60 37

Marina Ploemen

info@yvoor.com

+31 6 26 88 40 54

Maxime Odekerken

maxime@yvoor.com

+31 6 18 41 33 05

Tim Pijnenburg

tim@yvoor.com

+31 6 24 50 77 52

Aileen Colombon

aileen@yvoor.com

+31 6 39 26 41 57

Helen Lumens

helen@yvoor.com

+31 6 39 26 41 58

Suzanne Goedmakers

suzanne@yvoor.com

+31 6 39 84 41 24

Wim Hameleers

wim@yvoor.com

+31 6 38 17 03 25

Carolein Kuijpers

carolein@yvoor.com

+31 6 34 07 72 15

Jacques Brand

info@yvoor.com

Vertrouwenspersoon

IBAN: NL19 RABO 0300 1597 14 :: KvK Stichting Yvoor: 61837172 :: © Copyright 2014 Dimensional.nl