Contact

Yvoor heeft verschillende mogelijkheden om gesprekken te voeren. Wij hebben een eigen praktijk waar je meer dan welkom bent.

In Heerlen hebben wij onze praktijk aan de Jan Campertstraat nummer 5 (voormalige Phillips fabriek).

In Maastricht hebben wij een lokatie op de Europalaan 24 (Aachen Airport).

Er bestaat altijd een mogelijkheid (in overleg) om de gesprekken bij jou thuis te doen (of in een voor jou vertrouwde omgeving). Een mogelijkheid is ook op je werk, mits er gelegenheid is om niet gestoord te worden. Samen met jou kunnen we kijken wat het beste bij jou (of je gezin) past.

Voor alle nieuwe aanmeldingen kun je het beste contact opnemen met Yvonne of  Suzanne. Het is mogelijk dat er door drukte sprake kan zijn van een wachttijd. Yvonne en Suzanne kunnen hier meer informatie over geven.

Voor spoedgevallen na 17.00 uur kunt u bellen met de Crisisdienst Jeugd op telefoonnummer: 088 007 2990

 

Het Team van Yvoor:

 

 

Yvonne Hanssen

yvonne@yvoor.com

+31 612 66 99 28

Suzanne Haemers

suzannehaemers@yvoor.com

+31 6 14 67 49 79

Orjana Ploemen

orjana@yvoor.com

+31 626 77 62 89

Michelle Geene

michelle@yvoor.com

+31 6 24 50 77 59

Maud Delnoij

maud@yvoor.com

+31 6 14 17 17 06

Edith Souren

edith@yvoor.com

+31 6 14 83 88 74

Arno Callemeijn

arno@yvoor.com

+31 6 14 99 67 59

Maud Buitenwerf

maudbuitenwerf@yvoor.com

+31 6 34 08 53 48

Hans Gerards

hans@yvoor.com

+31 6 14 83 88 71

Lindsey Stevens

lindsey@yvoor.com

+31 6 14 99 67 60

Marleen Martens

marleen@yvoor.com

+31 6 18 53 60 36

Maxim Bruns

maxim@yvoor.com

+31 6 18 53 60 37

Chantal van Heumen

chantalvanheumen@yvoor.com

+31 6 18 53 60 38

Marina Ploemen

info@yvoor.com

+31 6 26 88 40 54

Maxime Odekerken

maxime@yvoor.com

+31 6 18 41 33 05

Tim Pijnenburg

tim@yvoor.com

+31 6 24 50 77 52

Jacques Brand

info@yvoor.com

Vertrouwenspersoon

IBAN: NL19 RABO 0300 1597 14 :: KvK Stichting Yvoor: 61837172 :: © Copyright 2014 Dimensional.nl