Team

Hieronder stellen we ons team aan jullie voor.

Het bestaat uit enthousiaste medewerkers met jarenlange ervaring, die zich gespecialiseerd hebben in het begeleiden en behandelen van ouders, kinderen en gezinnen die te maken hebben (gehad) met een complexe scheiding.

Yvonne Hanssen

yvonne@yvoor.com
+31 6 12 66 99 28

Mail mij

Suzanne Haemers

Orjana Ploemen

orjana@yvoor.com
+31 6 26 77 62 89

Mail mij

Michelle Geene

michelle@yvoor.com
+31 6 24 50 77 59

Mail mij

Marleen Martens

marleen@yvoor.com
+31 6 18 53 60 36

Mail mij

Maud Delnoij

maud@yvoor.com
+31 6 14 17 17 06

Mail mij

Hans Gerards

hans@yvoor.com
+31 6 14 83 88 71

Mail mij

Edith Souren

edith@yvoor.com
+31 6 14 83 88 74

Mail mij

Mylène Bongartz

mylene@yvoor.com
+31 6 39 84 41 24

Mail mij

Maxim Bruns

maxim@yvoor.com
+31 6 18 53 60 37

Mail mij

Maxime Odekerken

maxime@yvoor.com
+31 6 18 41 33 05

Mail mij

Aileen Collombon

aileen@yvoor.com
+31 6 39 26 41 57

Mail mij

Helen Lumens

helen@yvoor.com
+31 6 39 26 41 58

Mail mij

Rick Keulers

rick@yvoor.com
+31 6 14 99 67 60

Mail mij

Wim Hameleers

wim@yvoor.com
+31 6 38 17 03 25

Mail mij

Bregtje Schonagen

bregtje@yvoor.com
+31 6 28 94 46 13

Mail mij

Carolein Kuijpers

carolein@yvoor.com
+31 6 34 07 72 15

Mail mij

Paula Geerlings

paula@yvoor.com
+31 6 18 56 99 13

Mail mij

Alice Janssen

alice@yvoor.com
+31 6 34 08 53 48

Mail mij

Jacques Brand

info@yvoor.com
Vertrouwenspersoon

Mail mij

Het kennis- en expertisecentrum in Limburg voor (complexe) scheidingen en relaties

Contact

Heb je vragen of ben je benieuwd of wij je kunnen helpen?